UIPIN - مرجع رابط کاربری

معرفی ما ...
یک تیم با انگیزه از بهترین طراحان ایران

 about-uipinteam

داستان UiPin

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توجه زیاد کاربران به خدمات الکترونیکی در جهت رفع نیازهای روزمره ی خود، کسب و کارهای آنلاین زیادی را به این فکر واداشت تا برای جذب و برقراری ارتباط بهتری با مخاطب، به ظاهر بصری وب سایت و اپلیکیشن های خود اهمیت دهند. لذا، افراد زیادی به سمت طراحی رابط کاربری (User Interface Design) برنامه های تحت وب و موبایل گرایش پیدا کردند.

هدف UIPin، معرفی الگوهای رابط کاربری استفاده شده در وب سایت و اپلیکیشن های مطرح فارسی زبان است؛ تا طراحان بتوانند از آن ها الگو گرفته و در طرح های خود به خوبی استفاده کنند.

ماموریت UiPin

ماموریت وب سایت UIPin، بررسی الگوهای رابط کاربری (User Interface Patterns ) استفاده شده در وب سایت یا اپلیکیشن های ایرانی است؛ که با الهام گرفتن از آن ها به طراحان رابط کاربری کمکی کند. همچنین کارفرمایان با الگوهای مناسب آشنا می شوند تا طرحی از طراحان بخواهند که امکان پیاده سازی را داشته باشد. هدف اصلی ما؛ کمک به طراحان درجهت طراحی محصولاتی استاندارد برای کاربران است.

در UIPin جمعی از طراحان رابط کاربری گرد هم آمده اند تا محصولات دیجیتال را طبق اطلاعات منابع معتبر، از نظر رابط کاربری مورد بررسی قرار دهند؛ و نتایج بدست آمده را با دیگر طراحان و علاقه مندان به اشتراک بگذارند. امید است که با اشتراک گذاری تجربیات و نظرات یکدیگر، طراحان بتوانند محصولاتی با رابط کاربری مناسب تر و کاربردی تر برای مخاطبان بازار هدف خود طراحی کنند.

uipin_our_visionآماری که تا به امروز بدست آورده ایم


412

کاربران


129

نظرات کاربران


49.9k

بازدید الگو ها


76

پست ها

تیم اجرایی


سامان وحدت
بنیان‌گذار / مدیر تیم فنی

علاقه من به تکنولوژی باعث شد تحصیلمو در رشته کامپیوتر ادامه بدم و به عنوان شغل وارد حوزه برنامه‌نویسی بشم، سال 1395 به واسطه ارتباط با طراحان تجربه کاربری حس کردم که مسیر زندگیمو پیدا کردم! اون سال بود که با جمعی از دوستان جامعه طراحان تجربه کاربری uxbook.org رو تاسیس کردم و این کار باعث به وجود آمدن یک جمع عالی در جهت تولید محتوای باکیفیت در زمینه طراحی شد ...

 سمانه سلطانی

سمانه سلطانی

مدیر تیم محتوا
مهتا غفاری

مهتا غفاری

مدیر تیم گرافیک
خدیجه حمیدی

خدیجه حمیدی

تولید محتوا
 نسرین پیرسا

نسرین پیرسا

تولید محتوا/وبلاگ
شیما مهدوی

شیما مهدوی

تولید محتوا/وبلاگ
 مهدی شاه امیریان

مهدی شاه امیریان

تولید محتوا/وبلاگ
 فاطمه فرشیدفر

فاطمه فرشیدفر

تولید محتوا/وبلاگ
عرفانه صحرائی

عرفانه صحرائی

تولید محتوا/وبلاگ
 فرزانه حسنی

فرزانه حسنی

تولید محتوا/وبلاگ
 ترانه خادمی

ترانه خادمی

تولید محتوا

حامیان UiPin